3.klase - 2018./2019

Nr. Pašvaldības nosaukums  Nr.  Skolas nosaukums Klase Labie darbi 
1 Aizkraukles novada pašvaldība 1 Aizkraukles novada vidusskola 3.a  
2 Aizputes novada pašvaldība 2 Aizputes vidusskola  3.a  
    3 Aizputes vidusskola  3.b  
3 Alūksnes novada pašvaldība 4 Alūksnes novada vidusskola 3.  
4 Amatas novada pašvaldība 5 Amatas novada Drabešu Jaunā pamatskola 3.  
5 Ādažu novada pašvaldība 6 Ādažu vidusskola 3.c  
    7 Ādažu vidusskola 3.e  
6 Babītes novada pašvaldība 8 Babītes vidusskola 3.b  
    9 Babītes vidusskola 3.d  
7 Baldones novada pašvaldība 10 Baldones vidusskola 3.a  
8 Bauskas novada pašvaldība 11 Bauskas sākumskola 3.b  
    12 Bauskas 2.vidusskola 3.a  
    13 Bauskas pilsētas pamatskola 3.a  
9 Carnikavas novada pašvaldība 14 Carnikavas pamatskola 3.a  
10 Cēsu novada pašvaldība 15 Cēsu 1.pamatskola 3.a  
11 Daugavpils pilsētas dome 16 Daugavpils Saskaņas pamatskola 3.a  
12 Dobeles novada pašvaldība 17 Dobeles sākumskola 3.a  
    18 Mežinieku pamatskola 3.  
13 Grobiņas novada pašvaldība 19 Grobiņas sākumskola 3.c  
14 Gulbenes novada pašvaldība 20 Gulbenes 2.vidusskola 3.a  
    21 Stāķu pamatskola 3.  
    22 Gulbenes sākumskola 3.a  
15 Ikšķiles novada dome 23 Tīnūžu sākumskola 3.  
16 Jaunjelgavas novada pašvaldība 24 Jaunjelgavas vidusskola 3.  
17 Jelgavas novada pašvaldība 25 Staļģenes vidusskola 3.a  
18 Jelgavas pilsētas dome 26 Jelgavas 3.sākumskola 3.d  
    27 Jelgavas 4.vidusskola 3.c  
19 Krimuldas novada pašvaldība 28 Krimuldas vidusskola 3.b  
20 Krustpils novada pašvaldība 29 Krustpils pamatskola 3.  
21 Kuldīgas novada pašvaldība 30 V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 3.b  
22 Ķekavas novada pašvaldība 31 Ķekavas vidusskola 3.a  
    32 Ķekavas vidusskola 3.c  
    33 Daugmales pamatskola 3.  
23 Lielvārdes novada pašvaldība 34 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 3.c  
    35 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 3.a  
24 Limbažu novada pašvaldība 36 Limbažu sākumskola 3.a  
    37 Limbažu sākumskola 3.c  
    38 Limbažu 3.vidusskola 3.b  
25 Mārupes novada pašvaldība 39 Mārupes vidusskola 3.c  
26 Nīcas novada pašvaldība 40 Nīcas vidusskola 3.  
27 Olaines novada pašvaldība 41 Olaines 1.vidusskola 3.a  
    42 Olaines 1.vidusskola 3.b  
    43 Olaines 1.vidusskola 3.c  
28 Pārgaujas novada pašvaldība 44 Straupes pamatskola 3.  
29 Preiļu novada dome 45 Preiļu 1.pamatskola 3.c  
30 Priekules novada pašvaldība 46 Priekules vidusskola 3.  
31 Rēzeknes novada pašvaldība 47 Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola 3.  
32 Rēzeknes pilsētas dome 48 Rēzeknes 5.vidusskola 3.a  
33 Rīgas pilsētas dome 49 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 3.c  
    50 Rīgas Ziepniekkalna sākumskola 3.a  
    51 Rīgas Lietuviešu vidusskola 3.b  
    52 Iļģuciema vidusskola 3.b  
    53 Rīgas Pļavnieku pamatskola 3.b  
34 Ropažu novada pašvaldība 54 Ropažu vidusskola 3.  
    55 Zaķumuižas pamatskola 3.  
35 Rūjienas novada pašvaldība 56 Rūjienas vidusskola 3.b  
36 Salacgrīvas novada pašvaldība 57 Salacgrīvas vidusskola 3.a  
37 Saldus novada pašvaldība 58 Druvas vidusskola 3.re  
    59 Druvas vidusskola 3.do  
38 Saulkrastu novada pašvaldība 60 Zvejniekciema vidusskola 3.a  
    61 Zvejniekciema vidusskola 3.b  
    62 Saulkrastu vidusskola 3.a  
39 Smiltenes novada pašvaldība 63 Smiltenes vidusskola 3.b  
40 Strenču novada pašvaldība 64 Strenču novada vidusskola 3.  
41 Talsu novada pašvaldība 65 Talsu 2.vidusskola 3.a  
    66 Talsu 2.vidusskola 3.b  
    67 Talsu pamatskola 3.  
42 Tukuma novada pašvaldība 68 Tukuma 2.pamatskola 3.a  
43 Valkas novada pašvaldība 69 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 3.a  
44 Valmieras pilsētas pašvaldība 70 Valmieras Pārgaujas sākumskola 3.e  
    71 Valmieras 5.vidusskola 3.a  
45 Viļānu novada pašvaldība 72 Viļānu vidusskola 3.a  
    73 Viļānu vidusskola 3.b