2.klase - 2018./2019

Nr. Pašvaldības nosaukums  Nr.  Skolas nosaukums Klase  Labie darbi
1 Aizkraukles novada pašvaldība 1 Aizkraukles novada vidusskola 2.a  
    2 Aizkraukles novada vidusskola 2.b  
2 Aizputes novada pašvaldība 3 Aizputes vidusskola 2.a  
    4 Aizputes vidusskola 2.b  
    5 Māteru Jura Kazdangas pamatskola 2.  
3 Alojas novada pašvaldība 6 Alojas Ausekļa vidusskola 2.  
4 Alūksnes novada pašvaldība 7 Alūksnes pilsētas sākumskola 2.b  
5 Bauskas novada pašvaldība 8 Bauskas 2.vidusskola 2.b  
    9 Bauskas sākumskola 2.a  
6 Cēsu novada pašvaldība 10 Cēsu 2.pamatskola 2.a  
    11 Cēsu 2.pamatskola 2.b  
7 Daugavpils pilsētas dome 12 Daugavpils 3.vidusskola 2.b  
8 Dobeles novada pašvaldība 13 Dobeles sākumskola 2.a  
    14 Penkules pamatskola 2.a  
9 Garkalnes novads 15 Berģu mūzikas un mākslas pamatskola 2.b  
10 Grobiņas novada pašvaldība 16 Grobiņas sākumskola 2.c  
11 Gulbenes novada pašvaldība 17 Gulbenes sākumskola  2.a  
    18 Lizuma vidusskola 2.  
    19 Gulbenes 2.vidusskola 2.a  
    20 Gulbenes 2.vidusskola 2.b  
12 Ikšķiles novada dome 21 Ikšķiles vidusskola 2.a  
13 Inčukalna novada pašvaldība 22 Vangažu vidusskola 2.a  
14 Jelgavas novada pašvaldība 23 Staļģenes vidusskola 2.a  
15 Jelgavas pilsētas dome 24 Jelgavas 6.vidusskola 2.b  
    25 Jelgavas 4.vidusskola 2.c  
16 Jēkabpils pilsētas pašvaldība 26 Jēkabpils 3.vidusskola 2.  
17 Kandavas novada pašvaldība 27 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola 2.  
18 Krimuldas novada pašvaldība 28 Krimuldas vidusskola 2.b  
19 Kuldīgas novada pašvaldība 29 V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 2.a  
20 Ķekavas novada pašvaldība 30 Ķekavas vidusskola 2.a  
    31 Ķekavas vidusskola 2.b  
    32 Ķekavas vidusskola 2.c  
    33 Ķekavas vidusskola 2.d  
21 Lielvārdes novada pašvaldība 34 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 2.a  
    35 Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 2.b  
22 Limbažu novada pašvaldība 36 Limbažu sākumskola  2.a  
    37 Limbažu sākumskola  2.b  
23 Mārupes novada pašvaldība 38 Mārupes pamatskola 2.b  
    39 Mārupes pamatskola 2.c  
24 Nīcas novada pašvaldība 40 Nīcas vidusskola 2.  
25 Ogres novada pašvaldība 41 Ogres 1.vidusskola 2.e  
26 Olaines novada pašvaldība 42 Olaines 1.vidusskola 2.a  
    43 Olaines 1.vidusskola 2.b  
    44 Olaines 1.vidusskola 2.c  
27 Preiļu novada dome 45 Preiļu 1.pamatskola 2.b  
    46 Preiļu 1.pamatskola 2.c  
28 Priekules novada pašvaldība 47 Priekules vidusskola 2.  
29 Rīgas pilsētas dome 48 Iļģuciema vidusskola 2.a  
    49 Rīgas Rīnūžu vidusskola 2.b  
    50 Rīgas 31.vidusskola 2.a  
    51 Rīgas 31.vidusskola 2.b  
    52 Rīgas 31.vidusskola 2.c  
30 Rundāles novada pašvaldība 53 Pilsrundāles vidusskola 2.  
31 Saldus novada pašvaldība 54 Druvas vidusskola 2.  
32 Saulkrastu novada pašvaldība 55 Zvejniekciema vidusskola 2.a  
    56 Zvejniekciema vidusskola 2.b  
33 Sējas novada pašvaldība 57 Sējas pamatskola 2.a  
34 Smiltenes novada pašvaldība 58 Smiltenes vidusskola 2.a  
35 Talsu novada pašvaldība 59 Talsu pamatskola 2.  
36 Valkas novada pašvaldība 60 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 2.b  
37 Valmieras pilsētas pašvaldība 61 Valmieras 5.vidusskola 2.a  
    62 Valmieras 5.vidusskola 2.b  
    63 Valmieras Pārgaujas sākumskola 2.c