Ziņas

Pievienojies projekta "Sporto visa klase" zinātnieku komandai!

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
11:35, 28. augusts 0

Latvijas Olimpiskā komiteja meklē spējīgus jauniešus, kuri vēlētos pievienoties zinātnieku komandai un uzsākt aizraujošu izaugsmi savā profesionālajā sfērā.

Latvijas Olimpiskās komitejas projekta „Sporto visa klase” komandu veido aizrautīgi cilvēki ar vienotu mērķi – veicināt fiziskās aktivitātes un līdz ar to veselību un attīstību skolas vecuma bērniem. Projekts sabiedrībā ir guvis lielu atbalstu, tāpēc vēlamies iet soli tālāk – veidot spēcīgu profesionāļu komandu, kas ilgtermiņā izvērtētu projekta rezultātus no zinātnes skatu punkta.

Tieši tāpēc mēs meklējam spējīgus jauniešus, kas vēlētos pievienoties zinātnieku komandai un uzsākt aizraujošu izaugsmi savā profesionālajā sfērā. „Sporto visa klase” projekta dalībniekiem tiks veiktas dažādas pārbaudes un analīzes, kā rezultātā bakalaura un maģistra darbus (aizstāvēšanās nākamo 2 gadu laikā) Latvijas augstskolu studentiem būs iespējams izstrādāt dažādās zinātnes nozarēs un tēmās:

  • Sporta fizioloģija/bioķīmija;
  • Psihofizioloģija;
  • Psiholoģija/socioloģija;
  • Uzturzinātnē.

Ja Tu esi komunikabls, zinātkārs, apķērīgs, precīzs, pacietīgs un strādāt gribošs, tad pierādi savas spējas un esi daļa no Latvijas Olimpiskās komitejas iniciatīvas. Sūti savu motivācijas vēstuli uz un mēs noteikti tiksimies, lai pārrunātu sadarbības iespējas!

Ar prieku,

Pētījuma vadītāja

Dr. biol. Dace Reihmane.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem