Ziņas

Izaicini un pierādi sevi, kļūstot par daļu no LOK projekta “Sporto visa klase” pētnieku komandas

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
10:18, 15. oktobris 0

Sūti savu pieteikumu līdz 25. oktobrim un esi viens no trim jaunajiem censoņiem, kuriem būs iespēja pievienoties šim projektam.

Pirms diviem gadiem rudenī Latvijas Olimpiskās komitejas projekta „Sporto visa klase” ietvaros tika aizsākts pētījums par fizisko aktivitāšu lomu veselības nodrošināšanā skolas vecuma bērniem. Pētījuma mērķis ir izzināt bērnu veselību ietekmējošos faktorus un informēt sabiedrību par mūsdienu lielākajiem izaicinājumiem – pietiekamu fizisko aktivitāšu lomu un sabalansētu uzturu.

Aizvadīto gadu laikā projektā darbojušies un savus pētnieciskos darbus aizstāvējuši gana daudz spējīgu studentu. Projekta jaunās koordinatores Ilze Justamente un Jeļena Raudeniece nu jau ir doktorantūras studentes. Ilze par savu pieredzi projektā: ”Projekta “Sporto visa klase” pētījumā sāku darboties pirms diviem gadiem, izstrādājot savu maģistra darbu, un šajā laikā pārliecinājos, ka rakstīt maģistra darbu nav studenta "mocības", ja vien tēma ir interesanta un saistoša.” Savukārt Jeļenai dalība projektā sniedz patiesu gandarījuma sajūtu, jo pētījuma rezultāti ir nozīmīgi ne tikai Latvijas mērogā, bet arī ārpus tās un var tikt izmantoti bērnu veselības veicināšanā un sabiedrības izglītošanā.

Arī šogad Tev ir unikāla iespēja pievienoties „Sporto visa klase” zinātnieku komandai un uzsākt aizraujošu izaugsmi savā profesionālajā sfērā.

Ja Tevi interesē:

  • sporta fizioloģija/bioķīmija;
  • uztura zinātne;
  • psihofizioloģija;
  • psiholoģija/socioloģija; 

un esi gatavs:

  • apgūt pētniecības metodes;
  • piedalīties datu ieguvē (2. un 3. klašu skolēnu anketēšana u.c.), izbrīvējot 2 nepilnas dienas nedēļā aktīvajā datu ieguves procesā;
  • veikt iegūto datu apstrādi un analīzi;

tad sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz līdz 25. oktobrim un mēs noteikti tiksimies, lai pārrunātu sadarbības iespējas!

Ar prieku,

Pētījuma vadītāja

Dr. biol. Dace Reihmane

LU vadošā pētniece

RSU CFBK docente

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem