LOK uz laiku atceļ projekta “Sporto visa klase” organizētās klašu sacensības

Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskā Komiteja
14:33, 11. marts 0

Saistībā ar koronavīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanas pasākumu ieviešanu Latvijā, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) līdz 2020.gada 30.aprīlim aptur projekta “Sporto visa klase” saistīto sacensību organizēšanu un visas plānotās sacensības tiek atceltas.

LOK, ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) ieteikumus, kas saistīti ar koronavīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanu, kā arī pašvaldību izdotos rīkojumus ar aizliegumu organizēt un piedalīties masu pasākumos (t.sk. sporta sacensībās), pārtrauc ar projekta “Sporto visa klase” saistīto sacensību organizēšanu līdz 2020.gada 30.aprīlim. 

Par turpmākiem lēmumiem tiks informēts atsevišķi, izvērtējot aktuālo situāciju un ņemot vērā atbildīgo institūciju ieteikumus koronavīrusa COVID-19 izplatībā.

Programmas “Sporto visa klase” oficiālā mājaslapa internetā: www.sportovisaklase.olimpiade.lv.

Programmu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, Izglītības un zinātnes ministriju un pašvaldībām, to atbalsta LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības tīkls "Rimi Latvia", sporta preču veikalu tīkls SIA “Sportland”, holdinga kompānija “LNK Group”, SIA “E.Gulbja Laboratorija” un Latvijas Futbola federācija.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru


Lai pievienotu komentāru, ienāc ar kādu no sociālajiem tīkliem