2.klase - 2019./2020.

Nr. Pašvaldības nosaukums Nr. Skola Klase  
  Aizputes novada pašvaldība 1 Aizputes vidusskola 2.a  
    2 Aizputes vidusskola 2.b  
  Alūksnes novada pašvaldība 3 Alūksnes Pilsētas sākumskola 2.b  
  Amatas novada pašvaldība 4 Drabešu Jaunā pamatskola 2.  
  Ādažu novada pašvaldība 5 Ādažu vidusskola 2.a  
    6 Ādažu vidusskola 2.c  
    7 Ādažu vidusskola 2.g  
  Babītes novada pašvaldība 8 Babītes vidusskola 2.b  
  Bauskas novada pašvaldība 9 Bauskas 2.vidusskola 2.a  
    10 Bauskas 2.vidusskola 2.b  
    11 Bauskas sākumskola 2.a  
    12 Bauskas sākumskola 2.c  
  Brocēnu novada pašvaldība 13 Brocēnu vidusskola 2.a  
  Carnikavas novada pašvaldība 14 Carnikavas pamatskola 2.a  
  Cēsu novada pašvaldība 15 Cēsu 1.pamatskola 2.a  
  Dagdas novada pašvaldība 16 Dagdas vidusskola 2.a  
  Daugavpils pilsētas dome 17 Daugavpils 16.vidusskola 2.a  
  Garkalnes novada pašvaldība 18 Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 2.a  
  Grobiņas novada pašvaldība 19 Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola 2.d  
  Gulbenes novada pašvaldība 20 Gulbenes sākumskola 2.b  
    21 Gulbenes 2.vidusskola 2.a  
    22 Gulbenes 2.vidusskola 2.b  
  Ikšķiles novada dome 23 Ikšķiles novada pašvaldības vispārējā izglītības iestāde Tīnūžu sākumskola 2.  
  Jelgavas novada pašvaldība 24 Staļģenes vidusskola 2.a  
  Jelgavas pilsētas dome 25 Jelgavas 4.vidusskola 2.c  
    26 Jelgavas 3.sākumskola 2.c  
    27 Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola 2.m1  
  Jēkabpils pilsētas pašvaldība 28 Jēkabpils 3.vidusskola 2.a  
  Kandavas novada pašvaldība 29 Kandavas internātvidusskola 2.  
  Kuldīgas novada pašvaldība 30 V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 2.b  
  Ķeguma novada pašvaldība 31 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 2.a  
    32 Ķeguma komercnovirziena vidusskola 2.b  
  Ķekavas novada pašvaldība 33 Ķekavas vidusskola 2.b  
    34 Ķekavas vidusskola 2.d  
    35 Ķekavas vidusskola 2.e  
  Lielvārdes novada pašvaldība 36 E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola 2.a  
  Liepājas pilsētas dome 37 Liepājas Ezerkrasta sākumskola 2.c  
    38 J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola 2.b  
    39 Liepājas 8.vidusskola 2.a  
  Limbažu novada pašvaldība 40 Limbažu sākumskola 2.a  
    41 Lādezera pamatskola 2.  
  Mazsalacas novada pašvaldība 42 Mazsalacas vidusskola 2.  
  Mārupes novada pašvaldība 43 Mārupes vidusskola 2.a  
    44 Mārupes vidusskola 2.b  
    45 Mārupes vidusskola 2.d  
  Nīcas novada pašvaldība 46 Nīcas vidusskola 2.a  
    47 Nīcas vidusskola 2.b  
  Ogres novada pašvaldība 48 Ogres 1.vidusskola 2.d  
  Olaines novada pašvaldība 49 Olaines 1.vidusskola 2.a  
    50 Olaines 1.vidusskola 2.b  
    51 Olaines 1.vidusskola 2.c  
  Priekules novada pašvaldība 52 Priekules vidusskola 2.  
  Rēzeknes novada pašvaldība 53 Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola 2.  
  Rīgas pilsētas dome 54 Āgenskalna sākumskola 2.b  
    55 Rīgas 54.vidusskola 2.a  
    56 Rīgas 25.vidusskola 2.a  
    57 Rīgas 69.vidusskola 2.a  
    58 Rīgas 69.vidusskola 2.b  
    59 Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 2.c  
    60 Rīgas Imantas vidusskola 2.a  
    61 Rīgas Imantas vidusskola 2.b  
    62 Rīgas Angļu ģimnāzija 2.c  
  Rundāles novada pašvaldība 63 Pilsrundāles vidusskola 2.  
  Saldus novada pašvaldība 64 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 2.re  
    65 Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola 2.do  
  Saulkrastu novada pašvaldība 66 Saulkrastu vidusskola 2.a  
    67 Saulkrastu vidusskola 2.b  
    68 Zvejniekciema vidusskola 2.  
  Sējas novada pašvaldība 69 Sējas pamatskola 2.  
  Smiltenes novada pašvaldība 70 Smiltenes vidusskola 2.c  
  Strenču novada pašvaldība 71 Strenču novada vidusskola 2.  
  Talsu novada pašvaldība 72 Talsu pamatskola 2.  
  Valkas novada pašvaldība 73 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 2.a  
    74 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija 2.b  
  Valmieras pilsētas pašvaldība 75 Valmieras Viestura vidusskola 2.b  
    76 Valmieras Pārgaujas sākumskola 2.b  
  Vecpiebalgas novada pašvaldība 77 Vecpiebalgas vidusskola 2.